Merloo to młoda marka ze świeżym spojrzeniem na modę. Naszym celem jest ubieranie kobiet w stylową i wygodną odzież, aby każda z nich czuła się piękne każdego dnia. Szycie ubrań to nasza pasja i chcemy dzielić się nią ze światem. Specjalizujemy się w szyciu odzieży wierzchniej, dbając o różnorodność fasonów i kolorów, aby dostarczać modele na każdą okazję.

Nasze kolekcje obejmują:

  • kurtki — pikowane, z tkaniny, typu bomberka oraz parki,
  • płaszcze — z tkaniny i pikowane.

Do stałej oferty planujemy wprowadzić również biznesową odzież damską obejmującą eleganckie spodnie, bluzki i żakiety. Nasza nowa całoroczna linia odzieży business style women skierowana będzie do kobiet pracujących m.in. w szkołach, biurach czy urzędach, gdzie wymagany jest ubiór formalny i estetyczny. Dzięki naszej kolekcji każda kobieta sukcesu będzie mogła uzupełnić swoją garderobę o ubrania z charakterem, które podkreślą jej styl i prezencję.

Chcemy, aby nasze produkty trafiały do jak najszerszego grona kobiet, dlatego udostępniamy je w dwóch wersjach — tańszej oraz premium.

Sprzedaż hurtowa

Jesteśmy nastawieni głównie na sprzedaż hurtową odzieży. Podejmiemy współpracę z firmami, które są zainteresowane zakupem hurtowych ilości ubrań polskiego producenta. Nie wykluczamy również sprzedaży detalicznej, dlatego zapraszamy do kontaktu właścicieli sklepów stacjonarnych oraz internetowych.

Co nas wyróżnia?

Naszą mocną stroną jest własna szwalnia, gdzie zajmujemy produkcją odzieży w sposób kompleksowy — projektujemy, konstruujemy i tworzymy modele ubrań. Dajemy gwarancję jakości, ponieważ nasze wyroby wychodzą spod rąk wykwalifikowanych krawcowych oraz szwaczek.

Mamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę popartą licznymi dyplomami: z zakresu krawiectwa, technologii produkcji odzieży, czy projektowania konstrukcji i modelowania odzieży. W celu usprawnienia i podniesienia jakości realizowanych projektów korzystamy z profesjonalnego programu do konstrukcji i modelowania odzieży INWENTEX.